İptal ve İade Şartları

İade İşlemleri

www.milaura.com.tr ‘den aldığınız ürünü iade etmek istemeniz durumunda, faturası ile birlikte size teslim edildiği tarihten itibaren 15 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz MNG kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo ile bize ücret ödemeden gönderim yaparsınız fakat ücret iadeniz yapılırken kargo ücreti iade ödemenizden düşülerek hesabınıza aktarılır.
İade edeceğiniz ürün eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle fatura üzerinde belirtilen adres tam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Ürünün aksesuarları varsa kargo paketinin içerisinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile tarafınıza bilgilendirme yapılır.
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren iade için bankaya talimat gönderilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankaya bağlı olmak ile beraber, iade tutarı 1-10 gün arasında alışveriş yaptığınız kartın hesabına iade edilir.

Değişim İşlemleri

Milaura’dan satın aldığınız ürünü değiştirmek istemeniz durumunda, faturası ile birlikte anlaşmalı olduğumuz MNG kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Değişim ürününüzü bize anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile ücretsiz olarak gönderirsiniz fakat değişimden sonra size gönderilen ürünün kargo ücreti tarafınıza aittir.
Değişim için göndereceğiniz ürünün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle fatura üzerinde belirtilen adrese tam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Varsa ürünün aksesuarları da kargo paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.